השתלמויות מקצועיות >> צילום מזון בסמארטפון
 


 

קורס צילום מזון בסמארטפון

בואו להפוך את המנות שלכם ליצירות אומנות

מטרת הקורס: 

1. לצלם אוכל ברמה גבוהה תוך דגש על שימוש נכון בפונקציות המצלמה, תאורה, זוית צילום, פריים וכו'.

2. לערוך ולתקן תמונות בעזרת המחשב / אפליקציות ולהציג את המנות ברשת בצורה המחמיאה ביותר בוגרי הסדנא יהפכו  להיות חלק מקהילה של בשלנים המצלמים ומציגים את המנות שלהם ברשת, במסגרת הקהילה יינתנו פתרונות לבעיות שצצות וטיפים נוספים לשיפור הצילומים. 

בהדרכת הצלם שחר פליישמן

צילום הוא לפני הכול אומנות התאורה והקומפוזיציה. צילום מושלם מתחיל בהבנה של האובייקט, התאורה המדויקת וכמובן המגע הייחודי של הצלם.

שחר פליישמן צלם פרסום מנוסה, שעבר התמחות אצל מיטב הצלמים בארץ ובלונדון, פתח סטודיו לצילום מתוך השאיפה לתת בכל לחיצה על המצלמה את המבט הייחודי שלו, ואת הסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר. פליישמן מתמחה בצילום מזון, תכשיטים ולייף סטייל.

מבנה הקורס:

מפגש 1 -9.11.16- 17:00-21:00- היכרות, בניית הדימוי הצילומי מטרת המפגש – הבנת הפריים הצילומי, ממה הוא מורכב ואיך מייצרים תמונה מגרה. תקציר – התלמידים יקבלו הסבר על ההבדלים בין העין לבין המצלמה ויתרגלו בנייה של פריים צילומי תוך התייחסות לנושאים כגון: קומפוזיציה, פריים, נקודת מבט, טקסטורות, קו, צבע, דוגמא, חדות/טשטוש.

מפגש 2 –16.11.16- 17:00-21:00- אור וסוגי תאורה מטרת המפגש – הבנה מהו אור על סוגיו השונים, כיצד הוא מתנהג ואיך הוא משפיע על האוכל והמנות בזמן הצילום. תקציר – התלמידים יחשפו לסוגי תאורה שונים (תאורת יום, תאורה מלאכותית, תאורה חמה/קרה) ילמדו כיצד האור מתנהג וממה הוא מושפע (אור חוזר/מוקרן /מסוננן וכו'). כמו כן התלמידים יקבלו הסבר כיצד האור משפיע על הצילום ובאיזה דרכים הם יכולים לשפר את הצילום ע"י הבנת האור. 

מפגש 3- 23.11.16- 17:00-21:00- פוסט פרודקשיין, אפליקציות והכנת התמונות לרשתות חברתיות. מטרת המפגש – הכרות עם תוכנות ואפלקציות צילום ועריכה. תקציר – התלמידים ייחשפו לתוכנות ואפלקציות לצילום ועריכת תמונות כגון: snapseed, open camera, photoshop app ועוד.

הסדנא תלווה בדוגמאות מעולם צילום האוכל ותתחלק בין הרצאה פרונטלית לתירגול מעשי של צילום מנות.

 

 

מחיר הקורס

לשלושת המפגשים (לא ניתן להירשם לשיעור אחד):

לתלמידי עושים בישול: 1290 ₪

לתלמידי חוץ: 1590 ₪

 
 

 


 

ערוץ האוכל שלנו:

 

 

 

 
 
בקרו אותנו בפייסבוק
עיצוב אתרים:
ענת שמר
בניית אתרים:
סייברסיטי